CAMDAN BİR GÜN “SANAL YAŞAMIN GERÇEĞE DÖNÜŞÜMÜ”…..


TEKNOLOJİNİN SINIRLARI ZORLADIĞINI ARTIK KABUL ETMEYENİMİZ YOK GİBİ. ALIŞMAYA BAŞLIYOR VE ÖĞRENİYORUZ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİNİN  YAŞAMIMIZA SON ETKİSİNİ GELİN BİRLİKTE İZLEYELİM. İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ CAMDAN BİR GÜN 

ÇİKOLATA SEPETİ (R14)

TEKNOLOJİ DEMİŞKEN  BU GÖRÜNTÜLERLE DE DEVAM EDELİM İSTERSENİZ KİMİN BİLİMİ GELİŞMİŞSE GÜÇ VE ÜSTÜNLÜK ONDA GERİSİ BOŞ LAF TEKNOLOJİDEKİ YENİ GELİŞMELER İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

Reklamlar

4 thoughts on “CAMDAN BİR GÜN “SANAL YAŞAMIN GERÇEĞE DÖNÜŞÜMÜ”…..

 1. ” Teknoloji bile, insanların nasıl bu kadar çabuk değişebildiğini görüp şaşırmaktadır.” MUSTAFA
  KUŞ

  İnsan ürettiği yeniliklerde nasıl bir role hazırlıyor kendini ? Gelişen teknoloji ile insanın kimlik bilinci arasında değişenler nelerdir ? Bu sorularla birlikte ilgiyle izledim. Hatta sabırla. Zoraki bir sabır değil yanlış anlaşılmasın, anlamaya çalışmak için. Görsel şölen gibiydi.
  Sonra bir kare dikkatimi çekti. Baba uyandı, haberlere baktı, kahvaltı hazırlamaya başladı, çocuklar geldiler, anne geldi ve bir elmayı kapıp çıktı. Evde hâlâ baba ve çocuklar. Bir terslik yok mu ? Çok mu detaycıyım )) Zeitgeist belgesellerini izlediğim için bana çağrışımları biraz farklı oldu. O belgeselin sonunda teknolojinin hakimiyeti ile insanların vazgeçeceği bazı değerlere atıf vardı. Yine, teknoloji sayesinde 25. kare ve İllüminati ile hafızalarımıza fark ettirmeden nakledilenlere dikkat etmek gerek. Geri kalanda elbette insanın yaşamını kolaylaştıran güzellikler vardır.

  Teşekkür ederim.
  Sağlıcakla kalınız.

  • Kesinlikle çok haklısınız Film de bahsettiğiniz konular içerebilir ancak ben Teknolojik gelişme penceresinden olaya baktım ama hakllığınızı şöyle biliyorum ,geçen yıl okuduğum Zihin kontrolü kitabından sonra (kitap hakkında detaylı bilgi kitaplık sayfamda mevcut) bu uygulamanın çok basit olduğu kanısına vakıf oldum insanlık olarak günümüzde daha şiddetli saldırılara maruz kalındığınıdığını biliyorum ayrıca yine kitaplık sayfamda “Gülün adı” ve “Foucault Sarkacı” kitaplarının yazarı ki bu kitaplar 20 küsür yıldır çok satar bu örgütler lehine yazar. Yapılanmasından ve amaçlarından roman olarak bahseder Bu konuda Sayın Aytunç ALTINDAL dünya çapında çok ciddi itibar gören bir otoritedir Eğer arzu ederseniz bu konuda videolarını size tavsiye edebilirim ayrıca “Melekler ve Şeytanlar” filmi de gülün adı kitabından esinlenmiş bir film dir . ama okuduğum zihin kontrolü kitabını her meraklıya ısrarla tavsiye ettim, tavsiyeme uyan dostlarım hiç pişman olmadıklarını aksine ufuklarının genişlediğini söylediler bu konu epeydir yaklaşık 20 yıldır merakla takip ettiğim bir konu dile getirdiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim Ancak tekrarlamak isterim izlediğiniz videonun teklonojik vurgusuna dikkat çekmek istedim ki bu firma halen bu ürünleri üretip satıyor .
   Sağlıcakla kalın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s